Kiełpino. Pełne atrakcji Sobótki z charytatywnym akcentem

sobota, 22 czerwca 2019 r., 23:46
fot. nadesłane

Za nami pełne atrakcji IV Sobótki na stadionie w Kiełpinie. Uczestnicy mogli wziąć udział m.in. w Turnieju Piłki Nożnej, II Mistrzostwach Kiełpina w Baśkę, I Otwartych Kiełpińskich Rozgrywkach Szachowych, zabawach i konkursach z nagrodami oraz wielu innych atrakcjach przygotowanych przez Sołectwo Kiełpino. Imprezie towarzyszyła zbiórka pieniędzy na leczenie Karoliny Treder.

Sobótkową imprezę zainaugurował występ dwóch grup tanecznych "Orlik" z ZS w Dzierżążnie pod kierownictwem Izabeli Bliźniewskiej. W trakcie imprezy nie zabrakło, również zabaw prowadzonych przez animatorkę, kolorowej lokomotywy, przejażdżki kucykiem, baniek mydlanych, malowania twarzy, kolorowych warkoczyków, stoisk z ciastami, strefy zajęć z sensoplastyki i darmowych dmuchańców. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ze strefą makijażu przygotowane przez Avon Cosmetic Polska, fundatora nagród w loterii fantowej, licytacja wianków przygotowanej przez Bożenę Markowską oraz lot balonem. Dochód z wszystkich atrakcji zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia Karoliny Treder.

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji były I Otwarte Kiełpińskie Rozgrywki Szachowe prowadzone przez Przemysława Maciąg oraz Turniej "Baśki", który poprowadził Kazimierz Socha. Ponadto w trakcie imprezy podziwiać można było prace malarskie i rzeźbiarskie wykonane przez Krąg Arasmusa. Na scenie zaprezentowała się Adriana Gizela i zespól Maks Band. Finałem kiełpińskich Sobótek było ognisko i potańcówka do późnych godzin wieczornych.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.