Koncertowe sobótki w Żukowie. Zabawa z Baranovskim, Lato i Hyżym

niedziela, 23 czerwca 2019 r., 10:02

Kolejna edycja żukowskich sobótek w Parku nad Jeziorem upłynęła pod znakiem dobrej zabawy i świetnej muzyki. Publiczność przez kilka godzin bawiła się na koncertach. Gwiazdą wieczoru był Grzegorz Hyży. Przed nim na scenie pojawili się Baranovsky i Filip Lato.

Żukowskie sobótki tradycyjnie przyciągnęły do Parku nad Jeziorkiem tłumy miłośników dobrej muzyki i nie tylko. Ciekawy program imprezy sprawił, że każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Wspólną zabawę rozpoczęły występy lokalnych młodych talentów. Na scenie pojawiły się Nikola Miąskowska, Aleksandra Doczik, Amelia Olszewska, Patrycja Markowska, Agnieszka Tusk oraz duety Aleksandra Dziemaszkiewicz i Nadia Zaremba, Aleksandra Chustak i Małgorzata Laskowska, Milena Drewing i Natalia Durkiewicz, jak również zespół wokalny Fermata. Zaśpiewały też Khrystyna Fetisova i Dominika Kwiatkowska.

Gwiazdami wieczoru byli Baranovski, Filip Lato oraz Grzegorz Hyży, który wystąpił na finał.

Na żukowskich sobótkach nie mogło też zabraknąć olbrzymiego ogniska, które rozpalił pod nadzorem strażaków burmistrz Wojciech Kankowski.

Prócz występów na scenie na uczestników czekały też takie atrakcje jak malowanie buziek, wyplatanie wianków, warsztaty z ozdabiania gipsowych form. Tradycyjnie odbył się też konkurs na najpiękniejszy wianek. Zgłoszono do niego 15 prac. Wszystkie zostały nagrodzone, natomiast 1 miejscem wyróżniono Krysię Konarzewską, drugim Agatę Klawińską, a trzecim Kingę Joskowską.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.