Wypadek w Borku - nie żyje kierująca, trójka dzieci w szpitalu

poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., 15:34
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku w Borku, w okolicach Sulęczyna. Samochód, którym podróżowała matka z trójką dzieci, uderzył w drzewo. Mimo podjętej na miejscu reanimacji, kobieta zmarła. Dzieci trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 15 na trasie Borek Kamienny Kistowo.

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca suzuki, podróżowała z trójką dzieci i z nieustalonych dotąd przyczyn uderzyła w drzewo. Pasażerom się nic nie stało. Kierująca jest w ciężkim stanie - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że na miejscu trwa reanimacja kierującej. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR.

AKTUALIZACJA GODZ. 16.20

Mimo reanimacji, kierująca zmarła. Podróżujące samochodem dzieci w wieku 2, 7 i 12 lat, przetransportowano na obserwację do do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.