5 medali zawodniczek KS "Dziesiątki" w III Rundzie Pucharu Polski

wtorek, 25 czerwca 2019 r., 08:51
fot. nadesłane

W dniach 20 - 23 czerwca w Zielonej Górze odbyła się III Runda Pucharu Polski. W zawodach udział wzięły cztery zawodniczki Kartuskiego Klubu Strzeleckiego ,,Dziesiątka", które wywalczyły pięć medali.

Dwa srebrne krążki do Kartuz przywiozła Magda Malotka-Trzebiatowska. Strzelając w konkurencji karabin sportowy 3x40 i w konkurencji mix w parze z Sebastianem Szuszczyńskim z Legii Warszawa.

Z kolei Diana Malotka-Trzebiatowska zdobyła dwa brązowe medale w konkurencjach karabin pneumatyczny 60 strzałów i w konkurencji mix, w której strzelała w parze z Danielem Sadowskim z Legii Warszawy. Brązowy medal zawisł również na szyi Natalii Żakowskiej, która startowała w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 strzałów.

- Zawody były trudne, temperatura nie sprzyjała strzelcom, ale widać że zawodnicy z Kaszub się nie poddają. Zawodniczkom składamy wielkie gratulację. Z Zielonej Góry Juniorki Młodsze przeniosły się do Bydgoszczy na ostatnie eliminacje strefowe do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i już wiemy że Magda pierwszego dnia w karabinie pneumatycznym zdobyła złoty medal, a Dominika Hirsz zajęła szóste miejsce - relacjonuje trener Jerzy Malotka - Trzebiatowski.

nadesłane/ KS "Dziesiątka"

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.