Kiełpino. Samochód osobowy spłonął doszczętnie

wtorek, 25 czerwca 2019 r., 14:39
fot. BK

W poniedziałkowe popołudnie na parkingu przy ul. Długiej w Kiełpinie doszło do pożaru samochodu. Doszczętnie spłonął vw golf.

Do zdarzenia doszło około godz. 16.30 na parkingu przy ul. Długiej w Kiełpinie (w pobliżu przychodni i przedszkola). Na miejsce wezwano dwa zastępy straży - JRG Kartuzy oraz OSP Dzierżążno. Samochód marki Volkswagen Golf III spłonął doszczętnie. W pożarze nikt nie ucierpiał. Straty oszacowano na 5 tys. zł. Wstępnie przyczyna pożaru to zwarcie instalacji w przewodzie silnikowym.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.