Mirachowo. Rozpoczęła się kolejna edycja Bluesa w Leśniczówce

piątek, 28 czerwca 2019 r., 23:21
fot. MD-Z

W piątkowe popołudnie w Mirachowie po raz kolejny rozbrzmiały bluesowe nuty. Rozpoczęła się tam trzynasta edycja jednej z najbardziej klimatycznych imprez w regionie - Bluesa w Leśniczówce.

Blues w Leśniczówce to dla wielu jedna z najbardziej oczekiwanych imprez sezonu letniego. Kameralny, dwudniowy festiwal od lat przyciąga do Mirachowa nie tylko fanów bluesa. Koncerty w otoczeniu urokliwego lasu i wspaniała, przyjacielska atmosfera nadają temu wydarzeniu wyjątkowy klimat. A każdy, kto choć raz pojawił się w leśniczówce, wraca na kolejne edycje.

Piątkową odsłonę festiwalu otworzyła grupa Falkenblues. Po niej na scenie pojawił się Sixty Seven. Przeboje grupy Breakout w doskonałym wydaniu zaserwował z kolei zespół White Room. Na finał z kolei wystąpili Blues Time.

W sobotę impreza rozpocznie się już o godz. 16. Tego dnia na scenie pojawią się Merry Go Around, Danny Boy Experience, Acoustic Underground, Wes Gałczyński Power Train. Ostatni koncert tego wieczoru da Jan Gałach -w programie "Blues dla nieobecnych" w hołdzie dla grupy Krzak.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.