Czołowe zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu w Kiełpinie

sobota, 29 czerwca 2019 r., 09:22

W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu w Kiełpinie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło około godz. 20 na skrzyżowaniu ulic Długiej i Kartuskiej w Kiełpinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem sharanem. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Volkswagen sharan siłą odrzutu wjechał w betonowe ogrodzenie. Na szczęście nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.