Dziesięć strażackich zastępów walczyło z pożarem hali w Chwaszczynie

sobota, 29 czerwca 2019 r., 21:53
fot. internet/Facebook/OSP Banino

W sobotnie popołudnie doszło do pożaru hali magazynowej przy ul. Telewizyjnej w Baninie. Znajdował się w niej sprzęt służb drogowych. Z ogniem walczyło dziesięć zastępów straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 17 w Chwaszczynie przy ul. Telewizyjnej. Pożar wybuchł w hali magazynowej o powierzchni około 100 m kw. Jak informorują strażacy z PSP w Kartuzach, ogień objął połowę obiektu. W hali przechowywano sprzęt służb drogowych oraz butle z gazem propan-butan, acetylenem i gazami technicznymi.

Na miejsce zadysponowano dziesięć zastępów straży z OSP Miszewo, z OSP Banino, z OSP Chwaszczyno, z JRG Kartuzy i z Gdyni.

Akcja gaśnicza trwała około dwóch godzin.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.