Nowa jakość koszenia - sprawdź nowoczesne roboty w Garden Life w Kiełpinie

poniedziałek, 1 lipca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Od teraz nie muszą Państwo kosić swojego trawnika samodzielnie. Czas ten można poświęcić na przyjemności lub odpoczynek, ponieważ o trawnik zadba Robot koszący. Te inteligentne urządzenia samodzielnie koszą, omijają przeszkody, pokonują lekkie wzniesienia i ładują się same według potrzeb. Wiele ustawień można wykonać za pomocą aplikacji w smartfonie lub na tablecie. Robot koszący zadba aby trawnik wyglądał doskonale a Państwo w tym czasie będą rozkoszować się pięknem swojego ogrodu.

Kosiarki automatyczne są najlepszym sposobem na uzyskanie doskonałego trawnika. Pielęgnują one automatycznie, szybko i w sposób ciągły trawnik o mniejszej, średniej i większej powierzchni.

Nasz wykwalifikowany personel pomoże w doborze odpowiedniego robota koszącego, tak aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Podczas sprzedaży dodatkowo oferujemy montaż instalacji, programowanie oraz konfigurację ustawień kosiarki automatycznej na Państwa trawniku.

Prowadzimy autoryzowany serwis który na życzenie klienta wykonuje przeglądy kosiarek robotycznych wraz z możliwością przechowania kosiarek automatycznych przez okres zimowy. W momencie zakończenia sezonu koszenia serwis odbiera robota od Państwa, wykonuje przegląd serwisowy. Wiosną wraz z ruszeniem wegetacji serwis uzgadnia wizytę z Państwem w celu ponownego uruchomienia robota koszącego.

Dołącz do nas na Facebooku.

Zapraszamy do kontaktu:

Centrum Ogrodnicze Garden Life
ul. Szkolna 79
83-307 Kiełpino
tel. 660 624 200 / 58 351 48 02

www.garden-life.pl
e-mail: [email protected]

Uwaga! Jest praca!

Jesteś zwolennikiem ogrodu oraz zielonej przestrzeni ? Jeśli tak to znajdzie się dla Ciebie PRACA w zgranym zespole Centrum Ogrodniczego Garden Life w Kiełpinie k/ Kartuz.

Wymagania:

- Doświadczenie w zakresie ogrodnictwa
- Znajomość ochrony i pielęgnacji roślin
- Systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Obsługa systemu SUBIEKT GT
- Umiejętność pracy w zespole
- Odpowiedzialność
- Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

- Umowę o pracę w prężnie rozwijającym się C.O.
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Miłą atmosferę pracy
- Praca w bardzo dobrych warunkach

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres [email protected] lub kontaktować się tel. 668 823 689

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.