Dwie osoby ranne w wypadku w Szymbarku

poniedziałek, 1 lipca 2019 r., 09:53
fot. internet/KWP Gdańsk

68-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna zostali przetransportowani w sobotę do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 20 w Szymbarku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i bus.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 13 na drodze krajowej nr 20 w Szymbarku.

- Kierujący samochodem marki Skoda 32-letni mieszkaniec Gdańska wyprzedzał inne pojazdy. Manewr wyprzedzania podjął też na wysokości skrzyżowania z ulicą Szymbarskich Zakładników. W jego trakcie uderzył w opla vivaro, który skręcał w tę ulicę. Opel, którym kierował 26-latek przewrócił się. Skoda siłą odrzutu uderzyła w prawidłowo jadącego peugeota, kierowanego przez 68-letniego mieszkańca Gdańska - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafiła 68-letnia pasażerka peugeota i kierowca skody, któremu zatrzymano prawo jazdy. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.