Dwie osoby ranne w wypadku w Gowidlinie

czwartek, 4 lipca 2019 r., 12:43

Dwaj mężczyźni trafili do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środę późnym wieczorem w Gowidlinie. Zderzyły się tam dwa osobowe volkswageny.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 23 na drodze wojewódzkiej nr 211 w Gowidlinie.

- Kierujący volkswagenem polo 30-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego, wyjeżdżając z posesji wymusił pierwszeństwo na kierującym volkswagenem golfem 19-letniem mieszkańcu powiatu kartuskiego, który jechał w kierunku Sierakowic. Doszło do zderzenia obu pojazdów - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala trafili obaj kierujący. Byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.