Borowo. Skoda najechała na tył toyoty

czwartek, 4 lipca 2019 r., 21:49
fot. AL

W czwartkowy wieczór służby interweniowały w Borowie, gdzie doszło do zdarzenia drogowego w rejonie przejścia dla pieszych. Kierujący skodą najechał tam na tył toyoty. Wskutek zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21. na drodze wojewódzkiej w miejscowości Borowo. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący toyotą zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Jadąca za nią skoda uderzyła z kolei w jej tył. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Dzierżążno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.