8 gadżetów, które musi mieć każdy fan Avengers

piątek, 5 lipca 2019 r., 04:15
fot. nadesłane

Przygody superbohaterów Avengers zyskały wielu fanów zarówno wśród kobiet, jaki i mężczyzn. Niezwykłe zdolności, które pozwalają uratować losy całego świata poprzez gadżety może zyskać każdy fan! Ogromna pięść Hulka czy Rękawica Nieskończoności sprawią, że każdy dzień będzie wyjątkowy i pełny wrażeń. Nasze propozycje to gadżety, które zachwycają nie tylko estetyką i stylem ale również praktycznością!

1. Avengers Infinity War - kubek Rękawica Nieskończoności 3D

Kawa w takim kubku nie tylko doda energii, ale i siły, by walczyć z przeciwnościami dnia codziennego! Z takim kubkiem niestraszne problemy i trudności!

2. Figurki Avengers - Funko Pop

Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka, Thor i inni bohaterowie Avengers w postaci małych figurek Funko Pop to elementy, które muszą znaleźć się w kolekcji każdego fana fantastycznych przygód grupy postaci stworzonych przez Marvela.

3. Brelok LED Iron Man

Praktyczny i funkcjonalny! Iron Man sprawi, że klucze nigdy się nie zgubią, a otworzenie drzwi w ciemnościach nocy nie sprawi problemu!

4. Kubek Tarcza Kapitana Ameryki

Tarcza Kapitana Ameryki obroni Cię podczas śniadania przed zakłócaniem spokoju przez innych! Z tym kubkiem napijesz się herbaty jak superbohater.

5. Komiksowy portfel z logo Marvela

Każdy fan Avengersów doskonale wie, że zawdzięcza tak fantastyczne historie Marvelowi, dlatego wśród swojej kolekcji posiada również gadżety z tym charakterystycznym logo. Portfel z napisem Marvel to świetny i praktyczny sposób na podkreślenie swoich zainteresowań.

6. Kubek Hulka

Mocarną pięść silnego Hulka zna każdy fan komiksów Marvela i Avengersów. Kubek w tym kształcie zrobi wrażenie na każdym!

7. Poduszka Kapitana Ameryki

Wygodna poduszka w kształcie Tarczy Kapitana Ameryki ochroni Twój sen! Wygodna i jednocześnie estetyczna koniecznie musi znaleźć się w pokoju fana Avengersów!

8. Travel Mug - Kubek Iron Man

Uwielbiasz podróżować? Tak, jak dla Iron Mana i dla Ciebie nie ma ograniczeń? Travel Mug z wizerunkiem Iron Mana z 4gift to świetny gadżet, który pozwoli napić się pysznego, gorącego napoju poza domem!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.