Roksana Węgiel i Grzegorz Hyży na finał Truskawkobrania 2019

niedziela, 7 lipca 2019 r., 00:49
fot. MD-Z

Gwiazdy tegorocznego Truskawkobrania przyciągnęły na stok Złotej Góry tłumy fanów. Tym razem na malowniczej scenie nad jeziorem Brodno Wielkie wystąpili Roksana Węgiel i Grzegorz Hyży. Pierwsza z gwiazd wzbudziła ogromne zainteresowanie zwłaszcza wśród nieco młodszej widowni.

Mimo kapryśnej momentami pogody gwiazdy 44. edycji Truskawkobrania przyciągnęły na koncerty tłumy mieszkańców regionu i turystów. Ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszych cieszył się występ Roksany Węgiel. Publiczność wraz z 14-latką śpiewała jej przeboje takie jak "Anyone I Want to Be" , "Lay low", "Żyj" czy "Obiecuję". Po trwającym ponad godzinę koncercie przy barierach ustawił się długi na kilkadziesiąt metrów sznur fanów po autografy. Artystka cierpliwie podpisywała płyty, notesy i fotografowała się z przybyłymi na koncert. Skończyła rozdawać autografy w momencie, gdy na scenie pojawił się już zespół Grzegorza Hyżego. Wokalista wykonał utwory zarówno z pierwszej płyty, jak i z nowego krążka. Nie zabrakło przebojów takich jak "Wstaję" czy "Pod wiatr".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.