Dwie zawodniczki KS "Dziesiątka w finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

niedziela, 7 lipca 2019 r., 18:46
fot. nadesłane

Za nami eliminacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w których startowała Magda Malotka-Trzebiatowska i Dominika Hirsz. Magda nie dała nikomu szans i zdobyła we wszystkich trzech konkurencjach złote medale, Dominika Hirsz startowała z karabinu pneumatycznego i zajęła szóste miejsce i również dostała kwalifikacje FOOM.

Magda jeszcze przed Finałem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 7 lipca wyjeżdża na zgrupowanie do Wrocławia, a od 12-20 lipca wyjeżdża na Puchar Świata juniorów do Suhl w Niemczech, aby przygotować się do startów na dużych zawodach będzie najmłodszą zawodniczką z Polski.

- Życzymy jej udanego występu, a od 22 lipca samych dziesiątek na Finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - życzą klubowicze KS Dziesiątka.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.