Połęczyńskie Disco

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 10:26
fot. nadesłane/GOK Somonino

W sobotnie popołudnie na przyszkolnym boisku w Połęczynie odbyła się sołecka zabawa. Nie brakło konkursów, zabaw dla dzieci, dmuchanego placu zabaw oraz wspólnych tańców w rytm muzyki disco.

Połęczyńskie disco - pod takim hasłem w sobotnie popołudnie w Połęczynie odbył się festyn sołecki. W programie znalazły się konkursy i zabawy dla dzieci, czy animacje dla dzieci. Ku uciesze również tych najmłodszych uczestników festynu na boisku stanęła tez dmuchana zjeżdżalnia z torem przeszkód oraz dmuchany plac zabaw.

Festyn zwieńczyła zabawa taneczna z rytmie disco z dj-em Lucky.

Organizatorami Połęczyńskiego Disco byli Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz Sołtys i Rada Sołecka Wsi Połęczyno.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.