Somonino. "Tajemnice Afryki" Marcina Zawadzkiego

poniedziałek, 8 lipca 2019 r., 14:05
fot. nadesłane/Gminny Ośordek Kultury w Somoninie

Do piątku 26 lipca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie można oglądać wystawę Marcina Zawadzkiego "Tajemnice Afryki". Wernisaż wystawy odbył się w czwartek, 4 lipca.

"Tajemnice Afryki" - to najnowsza wystawa, do której obejrzenia zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie. Wyjątkowa afrykańska flora i fauna zostały uchwycone w kadry Marcina Zawadzkiego. Podczas wernisażu, który odbył się w czwartkowe popołudnie, można było również posłuchać opowieści z wyprawy do Afryki autora zdjęć.

Wystawę można oglądać do 26 lipca, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. do 18. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.