Czy oświetlenie LED sprawdzi się w łazience?

wtorek, 9 lipca 2019 r., 11:41

Łazienka to pomieszczenie, które zazwyczaj jest stosunkowo mało doświetlone. Dlatego w większości domów znajduje się tam lampa wisząca bądź też żyrandol, oraz dodatkowe oświetlenie obok lustra. Nad lustrem są to małe lampki, dzięki którym możemy lepiej siebie widzieć podczas wykonywania makijażu czy też nakładania jakiejś maseczki.

Rynek obecnie idzie jednak z duchem czasu, oferując zupełnie inne rozwiązanie do łazienki. A mianowicie lustro z oświetleniem LED. To bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób ceniących sobie lustra klasyczne. Lampka nad lustrem mogła być bardzo dobrze dopasowana, jednak mimo wszystko zawsze stanowiła element dodatkowy. Tymczasem oświetlenie automatycznie wbudowane w lustro, czyni je bardziej estetycznym i schludnym. Czy jednak samo oświetlenie LED, jest w stanie doświetlić nam odpowiednio pomieszczenie? Zdecydowanie tak. Jest ono dość delikatne, ale jednocześnie jaskrawe. Dlatego też świetnie sprawdza się przy lustrach, w których musimy widzieć się dokładnie i w pełni. Takie lustro oczywiście sprawdzi się w łazience, ale może być zastosowane również w wielu innych pomieszczeniach. Warto pomyśleć o jego powieszeniu w korytarzu, w sypialni nad toaletką czy też w pokoju gościnnym. To rozwiązanie bardzo uniwersalne, które może sprawdzić się przykładowo zamiast standardowych kinkietów.

Sklep LUSTRODLACIEBIE.PL, oferuje swoim klientom bardzo bogaty wybór jeśli chodzi o lustra z oświetleniem LED. W poszczególnych modelach jest ono zastosowane w różny sposób. Niekiedy na samej górze, innym razem po bokach. Jest to podyktowane także dużą rozbieżnością pod względem samych kształtów luster. Są one kwadratowe, okrągłe, ale także i prostokątne. Pod tym względem panuje duże zróżnicowanie w asortymencie sklepu. Wiele interesujących modeli, można znaleźć na stronie - https://www.lustrodlaciebie.pl/k4,lustra-lustra-modern-led.html. Cena takiego lustra, to kilkaset złotych, w zależności od rozmiaru i kształtu. Jest to ceną przystępną i atrakcyjną, biorąc pod uwagę nowoczesność tego rozwiązania.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.