Leźno. Miał 2,6 promila, uderzył w auto matki z dwójką dzieci

środa, 10 lipca 2019 r., 09:52
fot. internet/Facebook/OSP Leźno

We wtorkowe popołudnie doszło do kolizji dwóch pojazdów w Leźnie. Spowodował ją pijany 42-latek.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 15 w Leźnie.

- Policjanci po godz. 15 zostali powiadomieni o kolizji. 42-letni obywatel Ukrainy kierował mercedesem vito i doprowadził do zderzenia z volkswagenem tiguanem, którym kierowała 30-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego. Okazało się, że 42-latek miał w organizmie 2,6 promila alkoholu - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

30-latka podróżowała z mamą i dwójką dzieci. Jej mamę przetransportowano do szpitala, jednak nie odniosła poważniejszych obrażeń. 42-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

w akcji uczestniczyli strażacy z OSP Leźno, JRG Kartuzy, policja i zespół ratownictwa medycznego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.