"Osiem szlaków w osiem tygodni" - znajdź hasło i wygraj rower!

środa, 10 lipca 2019 r., 13:54
fot. internet/LOT "Serce Kaszub"

Lokalna Organizacja Turystyczna "Serce Kaszub" zaprasza do wspólnej zabawy miłośników dwóch kółek i kaszubskich szlaków rowerowych. Lubisz jazdę rowerem? Jesteś pasjonatem kaszubskich pejzaży? W osiem tygodni zdobądź osiem szlaków, znajdź odpowiedzi na pytania krzyżówki, wymyśl hasło promocyjne i daj sobie szansę na wygranie roweru górskiego.

Konkurs "8 szlaków w 8 tygodni" dedykowany jest głównie miłośnikom dwóch kółek, którzy jeżdżąc na rowerze, chcieliby poznać region Serca Kaszub, a wykazując się przy tym kreatywnością - wygrać rower górski.

- Konkurs polega na odnalezieniu w terenie, na ośmiu szlakach rowerowych, odpowiedzi do pytań krzyżówki wskazanych na karcie gry (do pobrania na stronie www.lot-sercekaszub.pl). Po rozwiązaniu krzyżówki, wskazane cyfry utworzą hasło, które uczestnik musi wykorzystać (zawrzeć) w wymyślonym przez siebie, autorskim haśle promocyjnym (maksymalnie 30 słów) - informuje Lidia Narloch, kierownik Biura Lokalnej Organizacji Turystycznej "Serce Kaszub".

Hasło promocyjne należy przesłać na adres email: biuro@lot-sercekaszub.pl w terminie do 29 sierpnia br., podając imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz numer telefonu. Zgłoszenie powinno być wykonane na osobę pełnoletnią. Hasło promocyjne wymyślone przez uczestnika stanowi główne kryterium przyznania nagrody w konkursie przez komisję konkursową.

Wręczenie nagrody odbędzie się 31 sierpnia podczas IV Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który będzie miał miejsce na Półwyspie Lipa (gm. Karsin).

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

oprac. AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.