Witold Bronk, komendant komisariatu w Sierakowicach pożegnał się z mundurem

środa, 10 lipca 2019 r., 15:08
fot. internet/KPP Kartuzy

W ubiegłym tygodniu, po 28 latach służby w Policji na emeryturę przeszedł asp. sztab. Witold Bronk, komendant Komisariatu Policji w Sierakowicach. Za lata pracy podziękowali mu kom. Andrzej Kiełkowski, Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach, koledzy z pracy oraz wójtowie gminy Sierakowice i Sulęczyno. Obowiązki komendanta w Sierakowicach przejmie asp.szt. Krzysztof Myszk, natomiast posterunkiem policji w Sulęczynie zarządzać będzie asp.szt. Jarosław Pyszka.

Aspirant sztabowy Witold Bronk rozpoczął służbę w 1991 roku na stanowisku dzielnicowego w Komisariacie Policji Gdańsk-Nowy Port. Od 1993 roku służył w Kartuzach. Przez ostatnie trzy lata pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach.

Uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę komendanta odbyło się w piątek. Uczestniczyli w nim przedstawiciele kadry kierowniczej, koledzy policjanci oraz wójtowie gmin Sierakowice i Sulęczyno. Komendant Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach kom. Andrzej Kiełkowski podziękował Witoldowi Bronkowi za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby, jednocześnie życząc mu pomyślności w realizacji planów osobistych po przejściu na emeryturę. Na pamiątkę wręczył byłemu już komendantowi Sierakowic okolicznościowy grawerton.

Podczas uroczystości kom.Andrzej Kiełkowski powierzył również pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Sierakowicach asp.szt. Krzysztofowi Myszk, oraz Kierownikowi Posterunku Policji w Sulęczynie asp.szt. Jarosławowi Pyszka.

- Witoldowi Bronk składamy życzenia spokojnej emerytury, natomiast policjantom, którym dzisiaj zostały powierzone obowiązki na stanowiskach kierowniczych życzymy wytrwałości i sukcesów - informuje Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.