Trigar MTB Challenge już 1 września na Złotej Górze

czwartek, 11 lipca 2019 r., 10:57
fot. archiwum

W niedzielę, 1 września na Złotej Górze odbędzie się 3. edycja wyścigu Trigar MTB Challenge. Pasjonaci dwóch kółek będą mogli się ścigać na dwóch dystansach Mega i Mini. Zapisy już trwają. Podejmij wyzwanie i zmierz się z trudną, ale urokliwą trasą po kaszubskich pagórkach i lasach.

Trigar MTB Challenge Kartuzy to impreza dedykowana zapalonym cyklistom. Już po raz trzeci odbędzie się ona w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze.

- Wyścig ponownie rozpocznie się z pięknie położonego ośrodka sportów wodnych w Złotej Górze koło Kartuz. Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrego ścigania. Gwarantujemy ciekawą trasę mini 33 km oraz mega 63 km, serdeczną atmosferę, medale dla uczestników, nagrody pieniężne w kategoriach i nagrody rzeczowe dla zwycięzców w kategorii Open - zachęcają organizatorzy.

Zapisy już trwają. Do grona uczestników tegorocznej edycji można dołączyć za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl. Zamknięcie rejestracji elektronicznej nastąpi 29 sierpnia.

Bądź na bieżąco z informacjami o wyścigu śledząc wydarzenie na facebooku.

Planowany harmonogram wyścigu:
Godz. 9:00-10.30 - odbieranie numerów startowych
Godz. 11:00 - start dla uczestników dystansu Mega
Godz. 11:03 - start dla uczestników dystansu Mini
Godz. 12:10 - planowany przyjazd zwycięzcy dystansu Mini
Godz. 13:10 - planowany przyjazd zwycięzcy dystansu Mega
Godz. 14:00 - dekoracja zwycięzców
Godz. 15:00 - zamknięcie trasy

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.