Wypadek w Tuchlinku - troje nastolatków w szpitalu

czwartek, 11 lipca 2019 r., 12:42

W środę wieczorem doszło do zderzenia dwóch pojazdów w Tuchlinku. Wskutek zdarzenia do szpitala trafiło dwóch szesnastolatków i piętnastolatek.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 19 w Tuchlinku.

- Kierujący fiatem ducato 41-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzył w bok prawidłowo poruszającego się Seata Ibizy, który jechał z Tuchlinka w kierunku Jelonka. Kierował nim 19-letni mieszkaniec powiatu - informuje st.asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach

W wyniku zdarzenia do szpitala z ogólnymi potłuczeniami odwieziono pasażerów Seata - dwóch szesnastolatków i piętnastolatka. Kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.