Nabór do drużyny Pantery Sierakowice

czwartek, 11 lipca 2019 r., 14:37

Piłka nożna to najpopularniejsza dziedzina sportu w Polsce. Od lat natomiast przeznaczona była wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety udowodniły jednak po raz kolejny, że nie radzą sobie gorzej i już w XX. wieku wyszły na boiska. Obecnie coraz bardziej popularniejsze stają się drużyny dziewczęce, taka również funkcjonuje w Sierakowicach. Pantery obecnie prowadzą nabór do drużyny. Przynależność do tego klubu daje możliwość rozwoju i spełnienia swoich pasji.

Expert Pantery Sierakowice to klub piłkarski dziewcząt działający od lat. Młode sportsmenki mogą poszczyć się już nie jednym sukcesem. Pod Okien Mariana Wnuk-Lipińskiego, trenera UEFA A rozwijają swoje umiejętności i realizują hobby.

Niedługo rozpocznie się nabór dziewcząt urodzonych w latach 2005-2010. Od 29.08.2010 można stawić się i przedstawić swoje umiejętności na stadionie w Sierakowicach. Rekrutacja odbędzie się podczas obozu dochodzeniowego dla dziewcząt "Wakacje z piłką nożną".

- Jeśli lubisz sport, a nie boisz się wyzwań i ciężkiej pracy, chcesz poznać ciekawych ludzi i przeżyć przygodę w gronie rówieśniczek, to zapraszamy - zachęca Marian Wnuk-Lipiński na plakacie promującym.

Jak zapewniają organizatorzy treningi odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze. Przynależność do klubu upoważnia do udziału w meczach ligowych i turniejach dla dziewcząt.

Szkolenia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu. W razie pytań można kontaktować się pod numerem 660-755-023 oraz pod adresem mailowym wnuklip@interia.pl.

Opr. Dominik Ropela

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.