Trwa "Weselne Granie" w Ostrzycach

piątek, 12 lipca 2019 r., 20:35
fot. AL

Kilkaset osób bawi się w w Ostrzycach. Już po raz szósty odbywa się tam przegląd zespołów weselnych. Dla miłośników biesiadnych rytmów impreza jest okazją, by porządnie się wytańczyć, a dla par planujących ślub - do poznania twórczości kapel występujących na weselach.

W tegorocznym przeglądzie bierze udział sześć zespołów weselnych: The Novorodkens, Event, Dido, Stent, Delecto oraz Fantazja. Każdy zespół prezentuje swój styl muzyczny w kilkudziesięciominutowym programie. Najlepszy zespół wybiera nie tylko profesjonalne jury, ale również publiczność, która bawiąc się przy muzyce może też głosować na faworytów.

Dodajmy, że "Weselne Granie" odbywa się w ramach dwudniówki organizowanej przesz Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie. Drugiego dnia imprezy odbędzie się festiwal kultury łowieckiej. Początek imprezy zaplanowano w sobotę na godzinę 14. W programie pokaz psów myśliwskich, animacje dla dzieci, zespół muzyki myśliwskiej "Hubertus" ze Sztumu, grupa "Bliza", zespół "Dido" i Cristo Dance. Na zakończenie Biesiada z Piotrem i Agnieszką.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.