Lady Pank i Strachy na Lachy na finał Dni Powiatu Kartuskiego

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 00:01
fot. MD-Z

Tłumy w niedzielę wieczorem wypełniły centrum Kartuz. Niedzielna odsłona Dni Powiatu Kartuskiego, a zwłaszcza koncert Lady Pank, cieszyła się rekordową frekwencją. Przed grupą Janusza Panasewicza i Jana Borysewicza, wystąpiły Strachy na Lachy. Oba koncerty dały mieszkańcom Kartuz i okolic solidną porcję dobrego rocka.

Fantastycznymi koncertami zakończyły się tegoroczne Dni Powiatu Kartuskiego. Finałowy występ Lady Pank przyciągnął na kartuski Rynek tysiące fanów. Niedzielną odsłonę imprezy otworzyły Strachy na Lachy. Grupa, której liderem jest Krzysztof "Grabaż" Grabowski pojawiła się na Kaszubach po raz pierwszy, choć ponownie będzie okazja usłyszeć zespół podczas Muzy nad Jeziorkiem w Żukowie już 10 sierpnia. Ze sceny popłynęły największe przeboje grupy takie jak "Dzień dobry, kocham Cię", "Raissa", "Czarny chleb i czarna kawa" czy "Twoje oczy lubią mnie". Na bis zespół wykonał "Piła tango".

Po Strachach na scenie pojawił się Janusz Panasewicz i Lady Pank. Cały Rynek wraz z zespołem śpiewał największe przeboje grupy takie jak "Mała Lady Pank", "Tańcz głupia tańcz", "Fabryka małp" czy "Warszawa".

- Koncert był naprawdę świetny. Bardzo się cieszę, że do Kartuz zaproszono gwiazdy takiego formatu. Właściwie każda piosenka, którą wykonali była znana publiczności, bo to przeboje, które każdy zna. Nie jestem wielką fanką Lady Pank, ale ich piosenki bardzo lubię. W Kartuzach powinno być więcej takich koncertów - mówiła Izabela, jedna z uczestniczek koncertu.

Komentarze zadowolonych uczestników imprezy słychać było długo pośród powracających do domu grup.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.