Policjanci poszukują w Ramlejach zagnionego 71-latka z Gdańska

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 16:47

Policjanci poszukują 71-letniego Zdzisława Ślaza z Gdańska. Mężczyznę widziano po raz ostatni w niedzielę około godz. 18 w Ramlejach. Do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną. Osoby, które mogą posiadać informacje, które pomogą w odnalezieniu poszukiwanego proszone są o kontakt z policją.

71-letniego Zdzisława Ślaz z Gdańska przebywał na terenie Ramlejów. Mężczyzna w niedzielę, 14 lipca o godz. 18 opuścił miejsce przebywania. Do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginiony jest średniej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu, krótkie, szpakowate włosy, niebieskie oczy, zarost na twarzy i wąsy. W dniu zaginięcia ubrany był w szarą koszulę z krótkim rękawem, zielone szorty i czarne sandały. Posiadał przy sobie saszetkę w jaskrawym, zielonym kolorze.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach, prosi o kontakt pod nr tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.