Jazdę bez uprawnień zakończył w rowie. Miał 2,5 promila

poniedziałek, 15 lipca 2019 r., 17:21

W miniony weekend policjanci zatrzymali aż czworo nietrzeźwych kierujących. Troje z nich miało ponad dwa promile. W Rątach, 26-latek, który wsiadł za kierownicę pod wpływem i bez uprawnień, zakończył jazdę w przydrożnym rowie.

Pierwszego amatora jazdy na podwójnym gazie policjanci zatrzymali w piątek po godz. 12 na ul. Długiej w Kiełpinie. 35-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jechał mercedesem mając w organizmie 2,1 promila alkoholu. Nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Dwie godziny później w Kameli policjanci zatrzymali 28-latka, który jechał motorowerem mając w wydychanym powietrzu dwa promile alkoholu.

Z kolei w nocy z soboty na niedzielę w Rątach zatrzymano 26-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który nie tylko nie miał uprawnień, ale też doprowadził do kolizji. Jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Miał 2,5 promila alkoholu. Odpowie przed sądem.

W niedzielę po godz. 15 w Niestępowie żukowscy policjanci zatrzymali 49-latka, który jechał motorowerem mając 0,5 promila.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.