71-latek z Gdańska odnaleziony - pomógł strażak z Nowych Czapli

wtorek, 16 lipca 2019 r., 12:47
fot. nadesłane

We wtorkowy poranek odnaleziono 71-letniego mieszkańca Gdańska, który zaginął w niedzielny wieczór w Ramlejach. W powrocie do rodziny pomógł mu strażak z OSP z Nowych Czapli.

71-letni mieszkaniec Gdańska przebywał na terenie Ramlejów. Mężczyzna w niedzielę, 14 lipca o godz. 18 opuścił miejsce przebywania. Do poniedziałkowego popołudnia nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Wszczęto poszukiwania.

Jak poinformował Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 71-latka odnaleziono we wtorek około godziny 8 rano w okolicach Krzesznej. Przyczynił się do tego strażak z OSP Czaple.

- Członek OSP wiedział o poszukiwaniach i zachował czujność. Zauważył go w okolicach Krzesznej. Mężczyzna był wyziębnięty, ale cały i zdrowy. Strażak zaopiekował się nim i powiadomił policję - mówi Artur Socha.

71-latka całego i zdrowego przekazano rodzinie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.