Jadwiga Klinkosz z Goręczyna świętowała 98. urodziny

wtorek, 16 lipca 2019 r., 12:48

Wyjątkowy jubileusz urodzin świętowała w piątek Jadwiga Klinkosz z Goręczyna. Mieszkanka gminy Somonino skończyła 98 lat. Z życzeniami przybył do dostojnej jubilatki wójt Marian Kowalewski.

Jadwiga Klinkosz jest drugą najstarszą mieszkanką gminy Somonino. Z okazji pięknego jubileuszu otrzymała życzenia i upominek od wójta Mariana Kowalewskiego. Solenizantka urodziła się 12 lipca 1921 roku. Jak informuje Bernadeta Licau z Urzędu Stanu Cywilnego w Somoninie, pani Jadwiga jest wyjątkową osobą - uśmiechniętą i nadal bardzo pozytywnie nastawioną do życia. Pani Jadwiga jest niezwykle kontaktowa i zaznacza, że bardzo lubi towarzystwo. Receptą na dobre samopoczucie jest gimnastyka, którą odbywa codziennie rano.

- Trzeba się ruszać, bo ruch trzyma mnie przy życiu - podkreśla solenizantka.

- Solenizantce życzymy kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych radości i życzliwości, zdrowia i pogody ducha oraz wytrwałości - życzą pracownicy Urzędu Gminy i Urzędu Stanu Cywilnego w Somoninie.

Dołączamy się do życzeń.

Oprac. MD-Z
Info: Bernadeta Licau z USC w Somoninie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.