Rower elektryczny - razem z rodziną przygotuj się na przygodę życia!

czwartek, 18 lipca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Marzy Ci się zwiedzanie okolicy razem z całą rodziną, ale martwisz się, że nie wszyscy jej członkowie podołają trudom rowerowych wycieczek? Idealną propozycją dla Ciebie i Twojej rodziny będzie rower elektryczny. Dzięki nim wszyscy pokonacie dłuższe trasy bez zbędnego wysiłku, mogąc czerpać radość ze wspólnego podróżowania. Jednak przed wybraniem odpowiedniego sprzętu warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Rowery elektryczne szturmem zawojowały rynek rowerowy na całym świecie. To rower ze zintegrowanym silnikiem elektrycznym, który wspomaga pedałowanie, jednocześnie nie zastępując go. Obecnie cykliści mogą wybierać z całej gamy przeróżnych wersji tych jednośladów.

Wyróżniamy rowery elektryczne:

- górskie w całej gamie modeli, służące do poruszania się w terenie z nastawieniem sportowym,

- trekingowe, do poruszania się po drogach twardych z rekreacyjną sylwetką przeznaczone dla turystów,

- crossowe, lżejsza wersja górskich rowerów pozwalająca się poruszać po drogach twardych i szutrowych,

- szosowe, do jeżdżenia tylko po drogach twardych z niską sportową pochyloną sylwetką,

- dziecięce i młodzieżowe.

Przykładowo rower miejsko-trekkingowy Unibike Optima z napędem elektrycznym, pozwoli czerpać radość z jazdy w miejscach dotychczas niedostępnych. Rower znajdziesz w sklepie Wysepka w Hali Olivia w cenie już od 5499 zł.

Rower elektryczny - idealny zarówno dla starszych jak i młodszych

E - rower to doskonałe rozwiązanie dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności rowerowe. Rower z napędem, doskonale sprawdzi się jako praktyczny i ekologiczny środek transportu. Pomoże w łatwy i szybki sposób dotrzeć np. do pracy. Dzięki tego typu rowerom zyskasz aktywny tryb życia, ominiesz korki i oszczędzisz na paliwie. Sprawdzi się zarówno wśród seniorów, dając im możliwość poruszania się nie zależnie od siły i wieku. Podnosząc ich sprawność fizyczną i umysłową. Rowery hybrydowe to również świetna propozycja dla dzieci, dająca im wiele nowych możliwości, radości i frajdy. Ich użytkowanie jest proste i intuicyjne, dzięki czemu bez przeszkód razem z całą rodziną w łatwy i przyjemny sposób będziecie mogli zwiedzać świat nie martwiąc się o kondycją i szybkość.

Dlaczego warto wybrać rower elektryczny?

W obecnym zabieganym świecie rowery elektryczne dają nam tę odrobinę siły na start, abyśmy mogli cieszyć się z jazdy i lekko wystartować na nową drogę życia. Nie ma ograniczenia dla zastosowania rowerów elektrycznych istotne jest tylko przeznaczenie i nastawienie użytkownika.

Przy wyborze najbardziej odpowiedniego roweru warto zaczerpnąć rady i opinii sprzedawców, którzy dysponują najlepszą wiedzą i doświadczeniem. W sklepie Wysepka mieszczącym się w Hali Olivii w Gdańsku możesz liczyć na fachową pomoc. Pracownicy salonu są ekspertami w swojej dziedzinie, chętnie podpowiedzą i dopasują najlepszy rower do twoich potrzeb. Warto dodać, że Wysepka dysponuje centrum testowym i oferuje możliwość jazdy próbnej rowerami Scott, Specialized oraz Kross. Śledź sklep na profilu facebookowym.

Uwaga! 3 Sierpnia Wysepka zaprasza na "It's You Only Faster"

Już w sobotę 3 sierpnia przy sklepie Wysepka (ul. Grunwaldzka 470, Hala Olivia), będzie możliwość przetestowania najnowszych modeli rowerów elektrycznych. Skorzystaj z okazji i bezpłatnie wypożycz jeden z jedenastu dostępnych elektryków. Przekonaj się sam ile radości i satysfakcji daje jazda na rowerze. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziesz tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.