Fit Dieta - zmieniamy się dla ciebie. Wybierz catering idealnie dopasowany do swoich potrzeb

piątek, 19 lipca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Chcesz zmienić swój styl życia na zdrowszy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie masz czasu na przygotowywanie posiłków? Ogromny wpływ na funkcjonowanie twojego organizmu ma odpowiednia dieta. Wystarczy, że zmienisz nawyki żywieniowe, a odmieni się całe twoje życie! Pomoże ci w tym catering dietetyczny Fit Dieta, dostarczając codziennie zbilansowany pakiet posiłków pod same drzwi twojego domu. Zyskasz czas, energię do działania i szczupłą sylwetkę.

Najwyższa jakość

Posiłki komponowane są z najlepszych gatunkowo produktów od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Co ważne, przy optymalnej dla danej osoby liczbie kalorii, bogate są w witaminy, minerały oraz wszystkie cenne składniki odżywcze mające dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Szefowie kuchni Fit Diety tak przygotowują posiłki, by były niskokaloryczne i nie traciły wartości odżywczych. Dania są więc zdrowe, a przy tym smaczne i pomysłowe.


Standard

Dieta dla osób, które nie cierpią na żadne alergie i nietolerancje pokarmowe (np. gluten, laktoza) i marzą o idealnej sylwetce i wyrobieniu dobrych nawyków żywieniowych. Menu jest stworzone dla wszystkożerców i uwzględnia produkty zarówno zwierzęce jak i roślinne tj: drób, wieprzowina, ryby, jaja, produkty zbożowe, kasze, warzywa i owoce. Dieta przygotowana jest na bazie naturalnych produktów skomponowanych w smaczne i pełnowartościowe dania.

VEGE

Dieta dla osób, które nie jedzą mięsa, ale przewidują w swoim jadłospisie ryby i owoce morza. Opiera się na całej gamie produktów roślinnych: warzywach, strączkach, kaszach i owocach. Posiłki zostały odpowiednio zbilansowanie, aby zapewnić niezbędne składniki odżywcze.

Dieta Lactose Free

Jest to dieta specjalistyczna polecana osobom, których organizm nie trawi cukru znajdującego się w produktach mlecznych. Stosowanie się do jej zaleceń łagodzi objawy nietolerancji pokarmowej i prowadzi do osłabienia dolegliwości trawiennych takich jak wzdęcia, bóle brzucha czy uczucie ciężkości. W naszych jadłospisach wykorzystujemy roślinne substytuty nabiału (mleko roślinne, tofu etc.) oraz nabiał bezlaktozowy. Warto zauważyć, że dzięki takiemu doborowi produktów opracowane przez naszych dietetyków jadłospisy nie ograniczają występowania białek mleka.

NISKI IG

W podanej diecie używamy produktów o niższym indeksie i ładunku glikemicznym. Dieta odpowiednia jest dla osób z cukrzycą, stanem przedcukrzycowym, insulinoopornością (zalecamy 3-4 posiłki) i hiperinsulinemii

Catering z opieką dietetyka

Korzystając z oferty Fit Diety wraz z pakietem posiłków dostarczanych co rano każdego dnia zyskujemy również opiekę wykwalifikowanego dietetyka. Dietetyk Fit Diety nie tylko zajmuje się skomponowaniem i zaplanowaniem właściwie zbilansowanego menu, ale również zapewnia konsultacje, regularne analizy składu ciała i monitorowanie postępów odchudzania.

Jak zamówić dietetyczny catering?

Wystarczy wejść na stronę www.fit-dieta.pl wybrać swoją dietę (ilość posiłków i kaloryczność) i wypełnić formularz kontaktowy. Z Fit Dietą można też skontaktować się przez facebooka - www.facebook.com/CateringDietetycznyFitDieta. Zespół Fit Diety skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły. Za catering zapłacić możemy przelewem lub gotówką przy pierwszej dostawie.

Kurier Fit Diety odwiedzi Cię w domu lub w pracy codziennie rano w godz. 6-10 z pakietem pysznych, gotowych posiłków.

Catering Fit Dieta Kartuzy
www.fit-dieta.com
e-mail: catering@fit-dieta.com
tel.: 794 331 661

Odwiedź stronę cateringu dietetycznego Fit Dieta na Facebooku - kliknij tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.