Wypadek w Mojuszu - jedna osoba w szpitalu

piątek, 19 lipca 2019 r., 10:35

56-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartek po południu w Mojuszu. Kierujący fordem 63-latek najechał na tył innego auta i wjechał do rowu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 14 w Mojuszu.

- 63-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc fordem w kierunku Kartuz nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy poprzedzającym go pojazdem i najechał na tył citroena, którym kierował 37-letni mieszkaniec powiatu lęborskiego. Następnie ford zjechał do rowu - informuje aspirant sztabowy Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek wypadku do szpitala trafiła 56-letnia pasażerka forda.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.