Kolejna odsłona koncertu "Muzyka świata" na Rynku w Kartuzach

niedziela, 21 lipca 2019 r., 08:18
fot. MD-Z

W sobotnie popołudnie na kartuskim Rynku podziwiać można było występy wspaniałych artystów z serbskiego zespołu folklorystycznego Kud Abrasevic oraz kapeli góralskiej Grojcowianie.

Koncerty z cyklu "Muzyka świata" już na stałe wpisały się w kalendarz letnich wydarzeń w Kartuzach. Każdy występ przyciąga na kartuski Rynek sporą publiczność. Tegoroczną odsłonę rozpoczęto 7 lipca od koncertu kaszubskiej grupy Bliza.

W drugim z lipcowych koncertów publiczność miała okazję wysłuchać dziecięcego zespołu folklorystycznego z Serbii - Kud Abrasevic, a także góralskiej kapeli Grojcowianie.

Z kolei w niedzielę, 21 lipca o godz. 17 na kartuskim rynku zabrzmią przeboje szwedzkiej grupy Abba.

Organizatorem cyklu Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach jest gmina Kartuzy, a realizatorem przedsięwzięcia Wydział Promocji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.