Festyn Przyjaźń - zabawa wypełniona atrakcjami i koncertami

niedziela, 21 lipca 2019 r., 10:05
fot. Bartosz Kitowski

Koncerty gwiazd, konkursy, stoiska wypełnione smakołykami i wesołe miasteczko - kolejna edycja Festynu Przyjaźń wypełniona była ciekawą muzyką i wieloma atrakcjami. Tradycyjnie podczas imprezy można było również wesprzeć Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

W sobotnie popołudnie stadion w Przyjaźni wypełniły setki mieszkańców gminy Żukowo i okolic. Już po raz ósmy Sołectwo Przyjaźń zaprosiło na wyjątkowy festyn wypełniony muzyką i atrakcjami. Przed koncertami na dzieci i dorosłych czekały liczne konkursy oraz stoiska wypełnione różnościami. Dla łasuchów przygotowano stoiska wypełnione różnymi smakołykami, przygotowanymi między innymi przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich.

Koncertową odsłonę Festynu Przyjaźń rozpoczęto od pełnego energii występu grupy Felivers. Koncert dedykowany był w szczególności dla młodzieży, bo Felivers to zespół składający się z pięciu młodych chłopaków z Sochaczewa, grają pop-rock’a.

Po chłopakach z Felivers na scenie rozbrzmiało disco polo. Na scenie pojawił się Marcin Siegieńczuk z przebojami takimi jak "Sąsiadka", "Ciało do ciała" czy "Żebyś ty wiedziała".

Kolejnymi gwiazdami były zespoły Toledo i Diadem. Koncertową część zakończył raper B.R.O.

Całą imprezę prowadzili Agnieszka Łukasik oraz Piotr Szyca.

Po raz kolejny organizatorzy zrezygnowali z organizowania loterii fantowej i wszystkie artykuły przekazali Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci. Wolontariusze Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci poprowadzili loterię fantową, a zebrana kwota wzbogaciła jego konto.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.