Kartuzy. Dwie osoby ranne w wypadku na Wzgórzu Wolności

wtorek, 23 lipca 2019 r., 09:14
fot. archiwum

W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku w Kartuzach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Dwie osoby przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 14 na ul. Wzgórze Wolności w Kartuzach.

- Kierująca Oplem Zefirą 33-letnia mieszkanka Kartuz jadąc ulicą Wzgórze Wolności wykonała manewr skrętu w ul. Mickiewicza. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marki suzuki, którym kierował 30-letni mieszkaniec Kartuz. Wskutek tego doszło do zderzenia - informuje aspirant sztabowy Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek wypadku 29-letnia pasażerka Suzuki oraz kierowca pojazdu z urazami głowy zostali przetransportowani do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.