W Baninie powstał Punkt Przyjęć Dzielnicowego

wtorek, 23 lipca 2019 r., 17:53
fot. nadesłane

Dzięki staraniom policji oraz dobrej współpracy burmistrza gminy Żukowo i Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego oddział w Baninie w każdą środę w godzinach od 17 do 20 w Baninie funkcjonować będzie punkt przyjęć Dzielnicowego.

- Liczymy, że nowo otwarty Punkt Przyjęć Dzielnicowego pozwoli mieszkańcom Banina załatwić szybciej wiele spraw, a także wpłynie na poprawę poczucia bezpieczeństwa tej części naszej gminy - mówi burmistrz Wojciech Kankowski. - To przede wszystkim odpowiedź na postulaty mieszkańców o przybliżenie policji do Banina.

Z przedstawicielem policji będzie można spotkać się w siedzibie ZKP o/Banino (budynek OSP) przy ul. Lotniczej - wejście od strony biblioteki.

Dyżury rozpoczną się 7 sierpnia.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.