Rewolucja w sprzedaży mieszkań - wszystko dzięki technice

piątek, 26 lipca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Dzięki nowoczesnym technologiom informatycznym możemy odbyć wirtualny spacer po mieszkaniu i budowanym osiedlu, kiedy to jeszcze nie powstało. Interaktywne makiety 3D realistycznie ukazują, jak w przyszłości będzie wyglądał teren, który obecnie jest placem budowy. Od niedawna z tego komfortowego rozwiązania mogą korzystać klienci Osiedla Złota Reneta w Żukowie.

Pomoc w wyborze własnego "M"

Wybór i zakup wymarzonego mieszkania to dla wielu ludzi jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Duży popyt na mieszkania powoduje, że te najatrakcyjniejsze oferty z rynku pierwotnego często rozchodzą się już na etapie wczesnej budowy. O wejściu do gotowego lokalu przed jego zakupem możemy więc zapomnieć. Jak sobie z tym radzić? Otóż z pomocą mogą nam przyjść nowoczesne technologie informatyczne, coraz częściej wykorzystywane przez deweloperów.

Jak to działa?

Dawniej firmy deweloperskie stawiały w swoim biurze sprzedaży dużą przeszkloną makietę budowanego osiedla, żeby zobrazować klientom ukształtowanie terenu i rozkład budynków. Dzisiejsza technika pozwala pójść o krok - a raczej o kilka kroków - dalej.

- Na ekranie dotykowego monitora możemy odbyć wirtualny spacer po powstającym osiedlu, wejść do konkretnego mieszkania, rozejrzeć się po umeblowanych pokojach czy sprawdzić widok z okna - tłumaczy Grzegorz Niklas, specjalista ds. sprzedaży Makurat Invest, dewelopera rozwijającego Osiedle Złota Reneta w Żukowie. - Klienci bardzo cenią sobie też możliwość sprawdzenia nasłonecznienia mieszkania w poszczególnych porach dnia. To zdecydowanie najpopularniejsza funkcja.

Jedni z pierwszych na Pomorzu

- Wśród stołecznych deweloperów tego typu rozwiązania stają się powoli standardem, jednak w aglomeracji trójmiejskiej jesteśmy jedną z pierwszych firm, które się na to zdecydowały. Zależało nam, żeby pomóc klientom w dokonaniu najlepszego wyboru i zminimalizować ich poczucie niepewności. Dotychczas nierzadko mieli problem z wyobrażeniem sobie, jak będzie naprawdę wyglądało ich wymarzone "M". Dzięki interaktywnej makiecie Osiedla Złota Reneta staje się to dla nich bardziej realne i namacalne - tłumaczy Grzegorz Niklas. - Mamy wielu klientów, którzy już podpisali z nami umowy, a teraz przychodzą do biura sprzedaży, żeby "się rozejrzeć" po swoim mieszkaniu i zaplanować jego wystrój na długo przed odbiorem kluczy.

Wysoki standard w atrakcyjnej cenie

Osiedle Złota Reneta w Żukowie to doskonała propozycja dla wszystkich, poszukujących komfortowego mieszkania za rozsądną cenę. W standardzie deweloperskim klienci Makurat Invest otrzymują m.in. murowane ścianki działowe, otynkowane i wymalowane na biało ściany i sufity, wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, gniazdka i włączniki, wideo-domofony, grzejniki, parapety oraz wykończone posadzki na balkonach. Nowoczesne budynki wyposażone są w windy, hale garażowe i komórki lokatorskie, a także eleganckie przestronne foyer. W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 27 do 94 metrów kwadratowych. Wszystkie mają do dyspozycji balkony lub tarasy, a te na parterze także ogródki. Na terenie Osiedla Złota Reneta oprócz kilku placów zabaw, planowane jest także wielofunkcyjne boisko.

Więcej szczegółów na stronie internetowej dewelopera oraz w biurze sprzedaży, zlokalizowanym bezpośrednio na Osiedlu Złota Reneta w Żukowie.

Biuro sprzedaży mieszkań Makurat Invest
ul. Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo
www.makuratinvest.pl
sprzedaz@makuratinvest.pl
tel. +48 607 030 845

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.