Rockowe zakończenie Jarmarku Kaszubskiego - świetny koncert grupy Ira

niedziela, 28 lipca 2019 r., 23:21
fot. MD-Z

Mocnym rockowym akcentem zakończyła się 28. edycja Jarmarku Kaszubskiego. Na finał tegorocznej imprezy wystąpił zespół Ira. Legenda polskiego rocka przyciągnęła na parking przy Parku Solidarności tłumy. Fani usłyszeli największe przeboje grupy m.in. "Nadzieja" czy "Wiara".

Koncertem grupy Ira zakończył się kolejny Jarmark Kaszubski w Kartuzach. Zespół, który jest obecny na polskiej scenie od ponad 30 lat i ma na swoim koncie 11 albumów oraz kilkadziesiąt przebojów, przyciągnął do kartuskiego parku tłumy. Publiczność bawiła się przy największych hitach zespołu takich jak "Nadzieja" czy "Wiara". Lider grupy, Artur Gadowski miał świetny kontakt z uczestnikami koncertu. A ci, klaskali, skakali i śpiewali największe hity grupy razem z wokalistą.

Program tegorocznego jarmarku tak przygotowano, by każdy znalazł w nim coś dla siebie. Kilka godzin przed Irą na scenie wystąpił Damian Holecki. Jego koncert przyciągnął w szczególności fanów telewizji Silesia i przebojów bardziej biesiadnych.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.