Nie żyje Paweł Szlas - radny Rady Miejskiej w Kartuzach

poniedziałek, 29 lipca 2019 r., 08:56

W nocy z niedzieli na poniedziałek zmarł Paweł Szlas - sportowiec i radny Rady Miejskiej w Kartuzach.

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do tragicznego wypadku w Smętowie Chmieleńskim. Śmierć w nim poniósł Paweł Szlas. Był radnym VIII kadencji Rady Miejskiej w Kartuzach. Sprawował funkcję przewodniczącego Komisji Społecznej, zasiadał też jako członek w komisji oświaty. Śp. Paweł Szlas przez wiele lat był zawodnikiem sekcji piłki ręcznej GKS Cartusii Kartuzy. W ostatnim czasie grał w piłkę nożną jako bramkarz drużyny Słońce Kartuzy w lidze halowej czy w lidze orlika w Kartuzach w zespole Forma Fitness Team. Miał 28 lat.

Pogrzeb śp. Pawła Szlasa odbędzie się w środę o godz. 13 w kościele pw. św. Kazimierza w Kartuzach, mszę poprzedzi nabożeństwo żałobne o godz. 12.15. Różaniec będzie odmawiany codziennie o godz. 20.00 w Domu Pogrzebowym na Pl. św. Brunona 4.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.