Motocyklista ranny w wypadku w Nowej Wsi

poniedziałek, 29 lipca 2019 r., 10:25
fot. archiwum

W niedzielny wieczór doszło do wypadku na terenie gminy Stężyca. Kierująca volkswagenem polo zderzyła się z motocyklem marki BMW.

Do zdarzenia doszło około godz. 18 w Nowej Wsi w gminie Stężyca.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca Volkswagenem Polo 42-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Kartuz, najprawdopodbnniej, nie upewniła się co do możliwości bezpiecznego wykonania skrętu w lewo i zderzyła się z motocyklem marki BMW, który podjął manewr wyprzedzania - informuje aspirant sztabowy Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Motocyklistę z urazem nogi przetransportowano do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja. W sprawie jest prowadzone postępowanie, mundurowi jeszcze gromadzą materiał dowodowy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.