20-latek dachował skodą - był pijany i nie miał uprawnień. Pasażer w szpitalu

poniedziałek, 29 lipca 2019 r., 11:24

W miniony weekend na drogach powiatu kartuskiego zatrzymano dwoje nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich kierując skodą octavią doprowadził do dachowania. Pasażer, z którym jechał trafił do szpitala.

Pierwszego z nietrzeźwych zatrzymano w sobotę przed godz. 23 w Leźnie.

- Jeden z mieszkańców ujął 60-letniego mieszkańca Gdańska, który kierował fiatem punto. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, ze miał w wydychanym powietrzu około dwóch promili alkoholu - informuje aspirant sztabowy Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Z kolei w niedzielę po godz. 8 rano na ul. Raduńskiej w Żukowie policjanci z tamtejszego komisariatu zatrzymali 20-latka, który kierując skodą octavią doprowadził do dachowania. Miał w organizmie około promila alkoholu. Okazało się również, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Wskutek dachowania ogólnych potłuczeń doznał 25-letni pasażer pojazdu. Opatrzono go w kartuskim szpitalu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.