Zaginęła 15-latka z Potuł

środa, 31 lipca 2019 r., 16:06
fot. nadesłane

We wtorek, 30 lipca, rano 15-letnia mieszkanka Potuł wyszła z domu i do chwili obecnej nie ma z nią kontaktu. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Trwają poszukiwania 15-letniej Jessici Potuł. Nastolatka, we wtorek, 30 lipca wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zaginiona jest średniej budowy ciała, ma około 166 cm wzrostu, długie blond włosy, niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie typu leginsy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach proszą o pomoc w poszukiwaniach dziewczyny. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 15-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, pod nr tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.