Żukowo. Kilkadziesiąt drużyn piłkarskich adeptów zagra w ramach Euro RegioLigi

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 09:35
fot. nadesłane

Nadchodzi wielkie święto piłkarskie dzieci i młodzieży. W Żukowie w niedzielę 18 sierpnia odbędzie się kolejny turniej Regionalnej Ligi Piłki Nożnej. Dzieci i młodzież poczują ducha piłkarskich mistrzostw.

Turniej będzie rozgrywany w ośmiu kategoriach wiekowych na czterech boiskach stadionu miejskiego w Żukowie. Dla każdego z uczestników przygotowany zostanie poczęstunek w postaci kompleksowego grilla i bezpłatna kawiarenka z ciastkami. Ponadto dla zawodników dużo nagród i piękny odlewany medal dla każdego.

- To z pewnością będzie rekordowy turniej. - mówi Jan Górski Prezes RegioLigi

Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno amatorów jak i zawodowców. Dla każdego znajdzie się miejsce, gdyż rozgrywkom towarzyszy rodzinna atmosfera i rywalizacja fair play. Zgłoszeń do turnieju należy dokonywać do 7 sierpnia na adres mailowy biuro.regioliga@op.pl.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.