Zaginęła 49-latka z Rębiechowa - policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 13:10

49-letnia Wioletta Kankowska z Rębiechowa wyszła 26 lipca z domu i dotąd nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 49-letnią Wioletty Kankowskiej z Rębiechowa. Kobieta, w piątek, 26 lipca, rano wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginiona jest średniej budowy ciała, ma około 160 cm wzrostu, długie, brązowe włosy do ramion, brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzkę, niebieskie spodnie typu "jeans", ciemne parciane buty na obcasie.

Wszyscy, którzy posiadają informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.