Zmarł 31-latek ranny w wypadku w Leźnie

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 13:58

Skuterzysta, który w środę trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w Leźnie, zmarł w nocy z czwartku na piątek w szpitalu w Gdańsku.

31-letni obywatel Turcji zmarł w nocy z czwartku na piątek w szpitalu w Gdańsku.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w środę po godz. 5 rano w Leźnie, na skrzyżowaniu z drogą na Czaple. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierująca seatem 53-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, wyjeżdżając z ulicy Jarzębinowej - drogi podporządkowanej, nie zauważyła jadącego od strony Pępowa w kierunku Leźna, drogą z pierwszeństwem, skutera. Kierował nim 31-letni obywatel Turcji. Kierująca seatem uderzyła w prawy bok skutera. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Na miejscu reanimację 31-latka podjął jeden ze świadków, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. Po przywróceniu czynności życiowych mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Jego stan był ciężki. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł w nocy z czwartku na piątek.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.