Poważny wypadek w centrum Przodkowa - pieszego zabrał śmigłowiec LPR

piątek, 2 sierpnia 2019 r., 18:21

W piątek po południu doszło do poważnego wypadku w centrum Przodkowa. Kierująca skodą potrąciła na przejściu mężczyznę. Ten, w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30 w centrum Przodkowa, na wysokości kościoła.

- Kierująca skodą 30-letnia kobieta jadąc od strony Kartuz w kierunku Gdańska potrąciła na przejściu dla pieszych 59-letniego mężczyznę, który prawidłowo przechodził przez przejście - informuje asp. sztab. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Na miejscu służby podjęły reanimację. Po przywróceniu funkcji życiowych 59-latka zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.