Sobotnia zabawa na Ostrzyckim Lecie

sobota, 3 sierpnia 2019 r., 23:12
fot. MD-Z

W sobotę po południu na parkingu w Ostrzycach rozpoczęła się kolejna edycja Ostrzyckiego Lata, sztandarowej imprezy letniej gminy Somonino. Pierwszego dnia publiczność bawili m.in. Michał Cieśluk z zespołem i Shantel.

Ostrzyckie Lato to impreza z kilkudziesięcioletnią tradycją. Corocznie przyciąga na parking przy Centrum Informacji Turystycznej nad Jeziorem Ostrzyckim tłumy mieszkańców i turystów. Dwudniowa impreza wypełniona jest muzyką różnych gatunków. W sobotę publiczność bawili m.in. zespół Threetones oraz grupa Amado. Po nich na scenie pojawił się Michał Cieśluk z zespołem. Grupa zaserwowała publiczności sporo rockowych ballad. W repertuarze pojawiły się przeboje Dżemu, a nawet grupy Metallica. Gwiazdą wieczoru był Shantel.

W niedzielę Ostrzyckie Lato rozpocznie się o godz. 14 od programu dla dzieci. Godzinę później zaplanowano Diabelskie Granie z Kapelą Manijoce. Chętni będą mogli wspólnie z zespołem pograć na kaszubskich instrumentach ludowych. O godz. 17 na hip-hop zaprosi Just-Onefit. Około godz. 17.30 na scenie pojawi się zespół Fliger. O godz. 19.30 na zabawę w rytmach disco polo zaprosi zespół Dwa plus Dwa. O godz. 21.30 wystąpi gwiazda wieczoru - Nowator.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.