Muzyka Świata w Kartuzach - na Rynku zapanował włoski klimat

niedziela, 4 sierpnia 2019 r., 19:26
fot. MD-Z

W niedzielne popołudnie z centrum Stolicy Kaszub rozbrzmiały piękne włoskie przeboje. Hity wprost ze słonecznej Italii zaprezentowała w ramach cyklu Muzyka świata grupa Zuccero.

Licznie zgromadzona na Rynku w Kartuzach publiczność miała okazję w piątej odsłonie cyklu posłuchać przepięknych włoskich przebojów.

Kolejną odsłonę cyklu Muzyka Świata zaplanowano na 15 sierpnia. Wówczas wystąpi amerykańska gwiazda muzyk jazz&gospel. Wprost ze Stanów Zjednoczonych od Kartuz przyjedzie John Tillery wraz z Living Sacrifice. Publiczność będzie miała okazję posłuchać pełnej energii i radości chrześcijańskiej muzyki gospel.

Z kolei 17 sierpnia o godz. 17 dla kartuskiej publiczności zagra Gang Szeryfa. Ze sceny popłyną największe przeboje polskie i światowe.

Ósmy, a zarazem ostatni koncert z cyklu Muzyki Świata odbędzie się 18 sierpnia. Wówczas w muzyczną podróż do Francji zaprosi publiczność grupa Francais. Na kartuskim rynku zabrzmią takie przeboje jak: Paroles czy Comment ca va.
Organizatorem cyklu Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach jest gmina Kartuzy, a realizatorem przedsięwzięcia Wydział Promocji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.