Gevorg Sahakyan na podium Memoriału W. Pytlasińskiego

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 07:45
fot. nadesłane

Hala Arena na Warszawskim Ursynowie gościła zapaśniczki i zapaśników z całego świata. Zawodniczki walczyły w ramach Poland Open, zapaśnicy stylu wolnego w Memoriale W. Ziółkowskiego, a klasycy w memoriale Pytlasińskiego. Gevorg Sahakyan, zawodnik GKS Cartusii został srebrnym medalistą Memoriału W. Pytlasińskiego.

Klub GKS Cartusię jako jedyny reprezentował - Gevorg Sahakyan. W pierwszej walce spotkał się z Gruzinem - Kavjaradze Levani, następnie z Romanem Pacurkowskim z AZS AWF Warszawa, a o wejście do finału poradził sobie z reprezentantem Turcji Karakus Haci. Finał to wewnętrzna sprawa reprezentantów Polski, w przeciwnym narożniku Gevorga wywalczył sobie miejsce Mateusz Bernatek i to on tym razem został zwycięzcą.

- Oceniając występ Gevorga trzeba zauważyć, że jest to jego kolejny finał w tym sezonie i jest najrówniej walczącym i utrzymującym się na wysokim poziomie zawodnikiem kategorii 67kg. Zabrakło trochę świeżości, co może wynikać z ciężkiej pracy na zgrupowaniu poprzedzającym zawody - wyjaśnia klub GKS Cartusii.

Oprac. SG/nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.